Hakkımızda
Günümüz artık internet üzerinden ticaret yapmaya dayalı. Hemen hemen bütün kişiler artık çocukluk yaşından itibaren sosyal medya kullanmaya başlıyor ve ilerde de e-ticaret yapmaya doğru ilerliyor. Bu noktada herkesin bir bilgiye ihtiyacı oluyor. Bir web siteniz olduğunda en temel ihtiyacınız içerik veya makale oluyor. İster blog siteniz olsun ister e-ticaret sitesi olsun Google'da ön plana çıkabilmek için sitenize içerik girmeniz gerekiyor. Bu noktada biz makalelik.net olarak sizlere sunduğumuz paketler sayesinde sitenizin görünürlüğünü artırmayı hedefliyoruz.

Sitemiz makale satışı konusunda uzman kadrosuyla sizlere daima en iyisini en hızlı şekilde teslim etmeyi hedefler. Bu sayede makale ihtiyacınız ne olursa olsun, bilgi ihtiyacınızın konusunu dikkate alarak ekibimiz içeriğinizi 1 gün içinde teslim etmeye çalışır. Eğer siteniz birçok alanda hizmet veriyorsa yazmış olduğumuz hazır makalelerden de sipariş verebilirsiniz. Burada içeriğin özetini okuyarak size uygun olup olmadığına karar verebilirsiniz.

Fiyatlarımız 

Makale fiyatları 100 kelime üzerinden değerlendirilmekte olup katları şekilde fiyat artmaktadır. Standart makale paketimizde 100 kelime fiyatımız 1.75TL olarak değerlendirilir ve tanıtım yazısı için bu değer 2.50TL'dir. Çünkü tanıtım makalelerinde siteniz gezilir ve hangi konuda başlıklarınız olduğuna bakılır ve sitenizin en uygun şekilde tanıtımı yapılır. Uzman makale ise sizin talep ettiğiniz konuda genellikle bilimsel makale olarak yazılır. Bu nedenle araştırmaya dayalı profesyonel bir türdür ve fiyatı 3.00TL olarak değerlendirilir.

Siparişleriniz uzman yazar arkadaşlarımız tarafından ele alınmaktadır. Sipariş geçtikten sonra ekibimizden hangisi müsait ise hazırlamaya başlar ve size en kısa sürede teslim etmeye çalışır. Hazırlanan içerik farklı bir kişi tarafından kontrol edilir ve bu sayede eğer bir hata, eksik varsa farkedilmesi sağlanır. Sonrasında ise içerik size Ek olarak gönderilir. Eğer düzenleme isteğiniz var ise bizlere whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Bakiye Yükleme

Sitemizden içerik siparişi verebilmek için kullanıcı hesabınıza bakiye yüklemeniz gerekmektedir. Bakiyenizi havale, eft olarak yükleyebilmeniz için Bakiye işlemleri ekranındaki hesap bilgilerimize istediğiniz miktarı yollayıp bildirim yapabilirsiniz. Daha sonra yönetim ekibimiz tarafından bu bakiye onaylanarak hesabınıza yansıtılır. Benzer şekilde kredi kartınız ile de bakiye yükleyebilirsiniz. Shopier altyapımız sayesinde tamamen güvenli bir şekilde yüklemelerinizi tamamlayabilirsiniz.