Sıkça Sorulan Sorular

1. Bakiye Nasıl Yükleyebilirim?

Sitemize giriş yaptıktan sonra ana sayfa üzerinden "Müşteri Paneli" sonrasında ise sol menüden "Bakiye Paketleri" kısmına gelerek istediğiniz paketi seçin ve "Bakiye Yükle" linkine tıklayın. Sonraki ekranda eğer kredi kartı ile ödemek isterseniz Shopier ödeme yöntemini, Banka Havalesi yapmak isterseniz de üst menüden Banka hesaplarımızdan birine yollayabilirsiniz. Havale yaparken not kısmına mail adresinizi yazmayı unutmayın.


2. Standart, Uzman, Tanıtım Makaleleri Farkları Neler?

Standart makale %100 özgün yazılmakla beraber en çok tercih edilen makale türüdür. Daha kısa zamanda yazılır bu yüzden fiyatı uygundur. Uzman makale ise genellikle bilimsel konularda veya araştırmaya dayalı konularda bizim daha fazla vaktimizi alan konulardır. Bu yüzden biraz daha yüksek fiyattadır. Tanıtım Makalesi ise sitenizin size özel tanıtımıdır ve bu da araştırmaya dayalıdır. Sitenize girip ürünleriniz incelenir, başlıklarınız, kategorilerinize bakılır ve buna göre siteniz tanıtılır.


3. Resimli / Resimsiz Makale Nedir?

Makale siparişi verirken size resimli veya resimsiz seçenekleri sunulur. Burada amaç size vakit kazandırmak ve makale içine metinle alakalı resim koyuyoruz. 300 kelimelik makalede ortalama 2-3 resim bulunabilirken 100 kelimelik makalede 1 resim bulunur.


4. Makalelik Plus Nedir?

Yeni projemiz ve Türkiye'de bir ilk ile karşınızdayız. Makale başlık satışı dediğimiz sizlerin makalelerinin başlıklarını google üzerinde en fazla aranan başlıklarla değiştiriyoruz. Örneğin bir butik sahibisiniz ve e-ticaret siteniz var. Kıyafet, ayakkabı satışı yapıyorsunuz ve elinizde adidas ayakkabılar var. Google üzerinde içinde adidas geçen ve en fazla aratılan kelimeyi bilmek istemez misiniz? Peki bunu makalenizin başlığı yapmak istemez misiniz? Eğer bu işlemi yaparsanız müşterilerin aramalarına takılma ihtimaliniz yükselir yani google arama motorunda görünürlüğünüzün artması doğaldır.


Bu hizmet için daha önce yazılmış olan makalelerinizin başlık taleplerini yapabilirsiniz veya bizden yeni aldığınız bir makalenin başlıklarını da talep edebilirsiniz. Sonrasında biz bu işe özgü bir yazılım tarafından google kelime analizi yaparak sizlere en iyi başlığı sunmuş oluyoruz. Bu hizmetin fiyatlandırılması bir pakete dahildir ve Editörlük Paketlerimiz altında listelenmiştir. Sipariş vermek için ana sayfamız üzerinden Editör Paketlerine tıklayabilirsiniz. İkinci olarak ise ana sayfamızdaki Makalelik Plus hanesinden tek tek makale başlığı siparişi verebilirsiniz. Paket olarak almak istemeyenler için bu bölüm oluşturulmuştur.